Hebei Bros Metal Ürünleri A.Ş., LTD

Çinko çelik çit, Çelik çit direği, Sürüş kapısı, Depo rafları, Sığır çiftliği çiti, Çiftlik kapısı, Tavuk ağları, Geçici çit vb.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Hebei Bros Metal Products Co., LTD

Ben sohbet şimdi

Hebei Bros Metal Products Co., LTD

1
Hebei Bros Metal Products Co., LTD

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
İthalatçı
İhracatçı
Satıcı
Diğer
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Bros
No. Çalışanları : 100~500
Yıllık satış : 1000000-3000000
Yıl kurulan : 2011
İhracat p.c : 80% - 90%
Bussiness: produce & sale metal wire mesh
Hebei Bros Metal Ürünleri A.Ş., LTD 2011 yılında kurulmuştur (Öncülük BuRuoSi Metal Hasır Fabrikasıdır) ve biz metal tel örgü sektöründe uzun yıllar var. 2003 yılından itibaren çinko çit ile ilgili ürünler üretmeye başladık. 10 yılı aşkın bir süreden sonra Bros, metal tel örgü tasarımında uzmanlaşmış, bütünlük içinde satış yapan profesyonel bir üretici haline geldi.

Şirket, Hebei Eyaleti, Anping Şehri, rahat ulaşım erişimiyle, hasırdaki Asya'nın en büyük sanayi bölgesinde yer almaktadır. Başlıca ürünlerimiz arasında : Çinko çelik çit, Sürüş kapısı, Çiftlik kapısı, çelik korkuluk rayları ve direkler, Depolama rafları, Üçgen bükme çit, Bahçe ağ kurucu çim, Çim demiri çit, Geçici çit, Palisade çit, Kaynaklı hasır paneller, Tavuk örgü, Dikenli tel örgü ve diğer ürünler.

Şu anda firmamız Avustralya, Yeni Zelanda, Amerika, Kanada, Japonya, Rusya, Güney Afrika, Almanya vb. Gibi farklı ülkeler ve bölgelerden birçok müşteriye zaten sahiptir ve hepsi için çok teşekkür ederiz.

Açıklamak istediğim bir nokta var, birkaç yıl önce Avustralya'nın Adelaide şehrinde depo ve şube kurdum. Avustralya, birçok müşterimizle birlikte, önemli ihraç pazarımızdır. Avustralya ile iyi bir kooperatif ilişkisi sürdürüyoruz. Her yıl müdürümüz Avustralya'ya gider ve birkaç kez müşterileri ziyaret eder . Böylece, Avustralya pazarını tam olarak anlıyoruz ve kavrayacağız. Örneğin, bu sevkıyatta büyük bir avantaj elde ediyoruz. Çok uygun ve hızlı bir şekilde LCL'ye göre Avustralya'ya sevk edilen az miktarda mal. Buna ek olarak, daha fazla denizaşırı pazarlar geliştirmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

 Firmamız inanç olarak "müşteri ilk, bütünlük odaklı", "uygun fiyat, verimli üretim süresi ve iyi satış sonrası servis" saygısı.  Karşılıklı gelişme ve faydalar için daha fazla müşteri ile işbirliği yapmayı umuyoruz.  Sizleri sıcak karşılıyor ve iletişim sınırlarını açıyor. 
İletişim bilgileri
Hebei Bros Metal Products Co., LTD

İlgili kişi: Mr.

Tel: 0086-318-7999906

Faks: 0086-318-7999906

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)